KONST / Litografier / Grafiskt blad 11457051
nr 1145 7051
Daniel Milhaud
(f. 1930), Frankrike
Grafiskt blad, Chienlit Parade, Maj 68 revolten bladets mått: 49x32
Kondition: slitage
Daniel Milhaud, fransk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:19:38
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal